Loading...

Dział: Jachty Żaglowe

Wyszukiwarka


Sprzedam: Mak 818 miejsce postojowe

Typ – Mak 818 Dł – 8.20 m Szer – 2,5 m Zan – maks 1,35 m, min 0,65 m (jacht jest mieczowy, z mieczem obrotowych umiejscowionym w falszkilu (...)

Sprzedam: Deerberg Saphir III (1981)

Sprzedam jacht wybudowany w niemieckiej stoczni Deerberg w 1981 roku. Model Saphir III   Długość 10,06 m Szerokość 2,64 (...)

Sprzedam: Katamaran Minicat Guppy

Najmniejszy z rodziny pompowanych katamaranów Minicat oparty na modelu 310. Guppy to jednak zupełnie nowy projekt, którego założeniem była prostota (...)

Sprzedam: Katamaran żaglowy Grabner Evolution

Przedmiotem ogłoszenia jest fabrycznie nowy katamaran żaglowy marki Grabner model Evolution wraz z dodatkowym wyposażeniem w promocyjnej cenie z 2022. Termin (...)

Sprzedam: Tango FAMILY 780 F

Tango Family 780 wyprodukowany w 2009 roku - kadłub oryginalny produkcji JANMOR z rufą przerobioną otwartą, nr rejestracyjny P0087 o następujacych cechach: DANE (...)

Sasanka 620 z wózkiem

Sprzedam Jacht Sasanka 620 w dobrym stanie. Jacht zbudowany w stoczni na zamówienie użytkowany przez dwóch żeglarzy. Środek jak nowy używany kilka razy. (...)

Sprzedam: Rock 20

Do sprzedania prywatny Jacht pełnomorski kilowy Rock 20 produkcji Szwedzkiej z roku 2002 . Zarejestrowany w Polsce, w ciągłej eksploatacji - gotowy w każdej chwili do (...)

Sprzedam: Sprzedam Jacht Zagłowy OMEGA

Sprzedam jacht żaglowy OMEGA Sport. Stan bardzo dobry. Jacht w pełni wyposażony: pełne ożaglowanie (grot, fok, spinaker), pełne wyposażenie do trapezu, kompletne i (...)

Zabytkowa łódź łódka drewniana ŻAGLÓWKA mieczowa jacht HERRESHOFF 1937

Witam, Sprzedam zabytkowa łódka jacht Herreshoff z 1937 roku. Łódź w bardzo dobrym stanie drewniana, gotowy do sezonu. W pełni szczelna, bardzo dobrze (...)

Sprzedam: Jacht kabinowy Sasanka620+przyczepa+ silnik SUPER

Sprzedam kabinówkę, sasanka 620 z przyczepą podłodziową. Łódka po kapitalnym remoncie w profesjonalnym zakładzie szkutniczym. Na nowo zrobione poszycie (...)