Loading...

Kategoria: Jachty żaglowe do 6m

Wyszukiwarka


Sprzedam: Forma jachtu Simply 19

Sprzedam formy jachtu Simply 19 w idealnym stanie z prawami autorskimi i dokumentacją. Ewentualnie możliwość wypożyczenia formy. FB: (...)

Sprzedam: Simply19

Sprzedam własny Simply 19. w kolorze granatowym, nieużywany. Jacht jest w najbogatszym wyposażeniu, bez spinakera, który może być w opcji za dodatkową (...)

Sprzedam: Tango 730 sport

Tango 730 sport, 2007 rok produkcji, roller foka, fok na sztywnym sztagu, lazy jack, silnik Mercury 4 km, pali od 2 pociągnięcia nawet po zimie. W środku, zlewozmywak, (...)

Sprzedam: Jacht żaglowy Sasanka Viva 700 - 2024 NOWY

Jesteśmy producentem i sprzedajemy nowe jachty żaglowe na zamówienie lub już gotowe (z możliwością doposażenia) dostepne od ręki z trzech magazynów w (...)

Sprzedam: Żaglówka typu slup

Żglówka bez wkladu finansowego typu slup, gotowa do pływania.Szerokość1.70, długość 4,20. Osoba udzielająca szczegółowych informacji Gerhard telefon (...)

Sprzedam: jacht kabinowy Amulet

Sprzedam jacht kabinowy Amulet, oldtimer, pierwszy jacht laminatowy w Polsce, autorstwa prof. Modzelewskiego.Stan dobry, gotowy do pływania. W cenie przyczepa (...)

Sprzedam: Sedna 26

Sedna 26 z 2021r. wyposażenie standardowe: fok z rolerem, grot na pełzaczach, płetwa sterowa, fały sprowadzone do kokpitu, lodówka, radio, instalacja 12v (...)

Sprzedam: Żaglowóz (bojer)

Wystawiam na sprzedaż kompletny, sprawny żaglowóz - żagiel, maszt. Mimo, że sprzęt wygląda na zaniedbany (od 3-ch sezonów stoi na ogródku, (...)

Sprzedam: Żaglówka Sigma 600 wraz z przyczepą

Na sprzedaż żaglówka Sigma 600 Club - stan bardzo dobry. Rok produkcji 2022 Pierwszy właściciel , użytkowana na jednym akwenie do celów (...)

PASJA 550 RĘCZNIE WYKONANA

Jacht Typu Pasja 550. Zbudowany i wykończony ręcznie z dbałością o szczegóły co czyni ten jacht wyjątkowym. Rok produkcji 2023 Rok pierwszej rejestracji (...)