Loading...

Kategoria: Łodzie motorowe

Wyszukiwarka


Sprzedam: Motorówka kabinowa 480 ( wędkarska, wypoczynkowa)

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej motorówki kabinowej / wędkarskiej / wypoczynkowej, która idealnie sprawdzi się zarówno na wyprawach wędkarskich, jak (...)

Sprzedam: Jeanneau Prestige 50S

Producent: Jeanneau Model: Prestige 50S Kategoria projektowa: B (pełnomorska) Rok zakończenia produkcji: 2009 Typ ceny: brutto PLN Dokument sprzedaży: (...)

Sprzedam: ProMotor 600S - NOWY 2024

Nowy, jacht motorowy ProMotor 600S, to otwartopokładowa motorówka wyróżniająca się nowoczesnym deasignem, znakomitymi właściwościami nautycznymi. (...)

Sprzedam: Drewniana zabytkowa motorówka mahoniowa silnik stacjonarny przyczepa

Sprzedam zabytkową motorówkę z lat 60-tych, drewniana, drewno mahoniowe i sklejka. Silnik stacjonarny zmarynizowany od opla kadett C pojemność 1,2 Litra, 60 koni (...)

Sprzedam: BAYLINER C8

MAM DO SPRZEDANIA ŁÓDŹ MOTOROWĄ BAYLINER C8 ROK PRODUKCJI 2022. JESTEM JEDYNYM WŁAŚCICIELEM. ŁÓDŻ W BARDZO DOBRYM STANIE WYPYWANE OKOŁO 300MTH. (...)

Sprzedam: Cesja leasingu Frauscher 1414 Demon 2018 rok

Cesja leasingu łodzi motorowej  Frauscher 1414 Demon o długości 14 metrów to niezwykły statek offshore, który uzupełnia unikalny projekt firmy (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ PONTONOWA AQUARIUS 727 HARD TOP Z PLATFORMĄ NA ROWERY

Aquarius 727 WATER TRAM / HARD TOP to jednostka pływająca typu katamaran wykonana na pływakach aluminiowych z blachy 3mm, 5754/H111 o dużej wyporności. Rama aluminiowa. (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ PONTONOWA ESCOBART 626

ESCOBART 626 - Nowy model łodzi ze sztywnym dachem i siedzeniami wypoczynkowymi w tylnej części to doskonała propozycja dla osób, które chcą (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ PONTONOWA ESCOBART 625

ESCOBART 625 - Szeroka funkcjonalność i dopasowanie do potrzeb użytkowników sprawia, że ESCOBART 625 to jednostka pływająca przeznaczona zarówno do (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ TURYSTYCZNA/KOMERCYJNA AQARIUS 727 DELUXE BIMINI

AQUARIUS 727 DELUXE / BIMINI – to nowy model łodzi z silnikiem spalinowym z rozkładanym podwójnym bimini, aby zwiększyć komfort oraz ochronić nas przed (...)