Loading...

Tag: sprzedaż łodzi motorowych

Sprzedam: Motorówka QS 630 COMMANDER

Sprzedam łódź motorową QS 630 COMMANDER WALKAROUND z 2010 roku z: -silnikiem doczepnym YAMAHA 150AET (silnik kupiony nowy w 2010. Silnik z datą produkcji z 2009 roku) (...)

Sprzedam: Łódź motorowa

Camp- 570 jest łódzią płaskodenną -spacerową którą można pływać po kanałach rzekach jeziorach itp. W cenę łodzi wchodzi; -kompletna tapicerka wewnętrzna (...)

Sprzedam: Łódź motorowa

Jeżeli szukasz łodzi nowej o unikalnym nowoczesnym kształcie która łączy w sobie wygodę ,jakość i wysoką funkcjonalność ta oferta jest dla ciebie. Model 2012 (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ MOTOROWA ESKAPADER FUNHUNTER 380

Eskapader Funhunter 380 Eskapader Funhunter 380 to mała łódź idealna na wędkarskie wyprawy. Występuje w dwóch wersjach, bez sterówki – Open i ze sterówką (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ MOTOROWA ESKAPADER SMART FISHER PILOT 46

Eskapader Smart Fisher Pilot 46 to z kolei idealna propozycja dla szukających mocniejszych wrażeń. Jeżeli dodamy jej mocy poradzi sobie znakomicie z wyczynowym (...)

Sprzedam: ŁÓDŹ MOTOROWA ESKAPADER SMART FISHER CRUISER

Eskapader Smart Fisher Cruiser 46 jest naszą wyjątkową propozycją nie tylko dla wędkarzy. To zgrabna i niewielka łódź o nowoczesnej linii kadłuba. Prezentowana (...)

Sprzedam: Łódź motorowa z silnikiem

Witam, Mam na sprzedaż łódź motorową o wymiarach 4,10 m długości i 1,50 m szerokości (w najszerszym miejscu). Łódź posiada rozkładaną płachtę z grubego (...)